Hakkımızda

Akhisar Tercüme Bürosu, kurumsal ve bireysel müşterilerine her konuda ve tüm dünya dillerinde tercüme hizmeti sağlamaktadır. Genç ve dinamik bir yapıya sahip olan Akhisar Tercüme, esnek çalışma yapısı sayesinde müşterilerinin ihtiyaçlarını yakından takip ederek bu ihtiyaçlara uygun çeviri çözümleri üretir.

Akhisar Çeviri Bürosu’nda iş akışı, projelerin gereksinimleri göz önüne alınarak her bir proje için ayrı ayrı belirlenir. Bu sayede proje, yapılacak çevirinin hacmi her ne olursa olsun müşterilerin talep ettiği teslim tarihinde sonuçlandırılır.

Akhisar Tercüme Bürosu, çeviri sürecini ve dolayısıyla bu süreçte harcanan vakitleri telafi için bilgisayar teknolojilerini yoğun biçimde kullanır ve sahip olduğu teknolojilerde düzenli olarak yenilemelere gider.

Akhisar Tercüme Bürosu , küreselleşen dünyaya ayak uydurmanız için sürekli kalite ve müşteri memnuniyeti anlayışıyla size hızlı ve güvenli hizmet sağlamaktadır. Ticari, teknik, sosyal, kültürel, tıbbi ve hukuki alanlardaki tüm metinlerinizi özenle tercüme ederek en kısa sürede elinize ulaştırmaktadır. İhtiyaç duyduğunuz acil çevirilerinizi (yazışma, telefon görüşmesi vs.) telefon ve fax aracılığıyla gerçekleştirerek işinizi zamanında yapmanıza yardımcı olmaktadır. Hız ve çalışma esnekliğimiz sayesinde memnun kalır, işlerinizi kusursuz yürütürsünüz. Çeviri işlemlerinde Henüz bir ucundan verip diğer ucundan alabileceğimiz otomatik çeviri makineleri  icat edilmiş değil. Diğer yandan değişim rüzgarları ülkemizde ve dünyada öylesine hızlı esiyor ki anlaşmaya her zamankinden daha çok ihtiyacımız var.Ve hepsinden öte atılım yapmaya mecbur dinamik bir ülkede yaşıyoruz, yeni fırsatlar doğuyor ve bunlara karşı duyarlıyız.